The target audience for our new monthly plan is anyone who can't afford $104 in one go but still wants full access during mock and final exams. 

By spreading out the cost into 3 payments of $35 we hope to make the content more accessible during the time students need it most, while still being fair to those on our annual plan.

If you don't need to pay in parts and are in Level 1 or 2, we suggest subscribing to the annual package as it gives you longer access for the same price.

Did this answer your question?